Naudojimosi internetine parduotuve taisyklės

1. Internetinėje parduotuvėje teisę įsigyti siūlomas prekes turi:
• fiziniai asmenys, (ne jaunesni kaip 18 metų šratasvydžio angl. airsoft gaminiams);
• juridiniai asmenys.
2. Draudžiama:
• kopijuoti, naudoti, platinti, atkurti puslapyje esančią informaciją ar jos turinį be raštiško svetainės savininko sutikimo;
• naudoti kompiuterines programas, galinčias pakenkti šios internetinės svetainės darbui ar kitais veiksmais trikdyti www.militristika.lt sistemos veiklą.
3. Nurodydami savo duomenis, naudokite lietuviškas raides. Būtinai pateikite tikslų vietos, kur reikės pristatyti prekes, adresą. Nurodykite savo telefono numerį.
4. Mes garantuojame, kad Jūsų registracijos duomenys išliks konfidencialūs ir bus naudojami tik siekiant įvykdyti Jūsų užsakymą.

Taisyklės dėl šratasvydžio ginklų („airsoft”):

  • Dėmesio: airsoft ginklų kopijos, veikiančios elektropneumatiniu ar suslėgtų dujų plėtimosi principu, skirtos sportui / treniruotėms,  aktyviam laisvalaikiui parduodamos TIK 18 metų amžiaus ir vyresniems asmenims!
  •    Užsakius šiai kategorijai priskiriamas prekes, pirkėjas privalo patvirtinti, kad jis/ji yra pilnametis/-ė, bei apmokėti iš banko sąskaitos, priklausančios tam pačiam užsakovui. Arba atvykti į parduotuvę su asmens dokumentu atsiimti prekių jeigu už prekes mokama grynais.
  •   Tik įvykdžius šiuos reikalavimus mes galėsime išsiųsti užsakytas prekes ir nebeprisiimsime atsakomybės, jei ginklo kopija pateks į per jauno ar neatsakingo žmogaus rankas.
  •   Viešoje vietoje ginklo kopiją galima neštis tik dėkle. Naudoti tik vietose kur galima išlaikyti saugų 100 metrų atstumą iki žmonių nedėvinčių akių apsaugos priemonių arba specialiai šratasvydžiui skirtose vietose.

PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekių pristatymas yra mokamas. Užsakytų prekių pristatymo kaina – 3 EUR (išskyrus Kuršių Neriją).
Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ji bus pristatyta Jums per 1 – 5 darbo dienas nuo apmokėjimo už įsigytas prekes momento.

Atkreipkite dėmesį! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Garantijos 
Visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai. Prekei, sugedus garantiniu laikotarpiu, garantinis remontas atliekamas nemokamai arba prekė pakeičiama į naują.
Pateikdami prekę garantiniam remontui pateikite pirkimo dokumentą (PVM sąskaitą-faktūrą, kurią gausite kartu su užsakyta preke).